Česky | English
Catsit
zobrazit menu

Již jsme hlídali...

Merlin
Merlin
Atticus
Atticus
Catiavelli
Catiavelli
Kotěra
Kotěra
Guliver
Guliver
Rudy
Rudy
Yin
Yin
Yang
Yang
Khumbu
Khumbu
Nala
Nala
Hermine
Hermine
Tobias
Tobias
Teofílek
Teofílek
Sulu
Sulu
Fatty
Fatty
Bagira
Bagira
Matty & Wednesday
Matty & Wednesday
Bastian
Bastian
Jake
Jake
Murdoch
Murdoch
Pinďa
Pinďa
Abraham
Abraham
Loki & Freya
Loki & Freya
Sia
Sia
4 koťata
4 koťata
Eliška a Sušinka
Eliška a Sušinka
Váša
Váša
Kean
Kean
Daisy a Mike
Daisy a Mike
 
 

Hodnocení na Expats.cz

Recenze od českých klientů

Chtěli bychom poděkovat celé firmě "Catsit.cz", za perfektní servis kolem našich kočiček v době naší dovolené. Jsme velmi rádi a hlavně vděčni, že jsme mohli tyto nabízené služby využít a tím nechat kočičky doma, v prostředí, které znají a nemuseli jsme je stresovat pobytem v nějakém kočičím hotelu. Byli jsme se servisem maximálně spokojeni a 100% využijeme těchto služeb znovu, když budeme cestovat. Naše catsitterka nás denně informovala, jak se naše kočičky po celý týden mají a posílala nám i fotky našich holek!!! Jednoduše perfektní!

Ještě jednou děkujeme- "Eliška a Sušinka" :)


Ráda bych touto cestou poděkovala naší catsitterce, která naše dva miláčky hlídá už několik let. Musím říci, že od prvního dne jsem byla já i kočičáci moc spokojeni, Naše catsitterka je milá, zodpovědná, spolehlivá a vnímavá dívka, která dělá práci s radostí.  Nikdy neodjíždíme ve stresu, protože víme, že se o vše postará a naši miláčci budou v dobrých rukou a bude o ne s láskou a maximální péčí postaráno. Potvrzením je, že naše kočičí děti na naší catsitterku těší a někdy mám pocit, že chtějí, aby zůstala, hlavně náš kocourek Morfík ji má moc rád.  Naši kočičáci vyžadují individuální přístup, jelikož mají speciální diety (každý jinou) a naše catsitterka to hravě zvládá (lépe než my). Od ní oba papají a neodmlouvají. Na dovolené se každé ráno a večer těšíme na pěkné fotky a vtipné komentáře. Vřele doporučuji vaše služby každému, kdo chce mít klid a jistotu, že je o kočky kvalitně a profesionálně postaráno. Děkujeme, že Vás máme!

Petra a Morfik se Siou


Chtěla bych vyjádřit velkou pochvalu pro Catsit.cz, a to za jejich profesionální, vstřícný a milý přístup, výbornou komunikaci a skvělé catsitterky. Naše velké díky patří hlavně naší catsitterce, která se perfektně, profesionálně a hlavně láskyplně postarala o naše 3 kocouří miláčky. Každý den jsem od ní měla podrobnou a milou zprávu, jak se kocourkům daří a také velmi pěkné fotografie, které mne vždy velmi potěšily, zahřály u srdce nebo rozesmály.  Catsit.cz mohu vřele doporučit a v budoucnu se kdykoliv velmi ráda na ně znovu obrátím.  Ještě jednou moc děkujeme!

Eva,  Maxíček, Filípek a Čmelda, Praha


Hlídání od Catsit.cz mohu všem vřele doporučit. Služby jsou opravdu profesionální.  Naše catsitterka  perfektně obstarala mé 4 kočky, pravidelně a detailně mě informovala, co kočky dělají, posílala krásné fotky. O profesionalitě svědčí už jen fakt, že kočky popsala přesně tak, jaké doopravdy jsou a všechny byly moc spokojené. I já jsem si díky Catsit dovolenou skvěle užila. Moc děkuji.

Lucie H, Praha


Služby Catsit můžeme všem vřele doporučit, naše catsitterka pečovala o kočky s velkou láskou, mohli jsme se na ni ve všem spolehnout, pravidelně nás informovala o celém průběhu návštěv, bez problému se postarala i o dům a vše proběhlo ke spokojenosti nás i koček. Jsme moc rádi za maximální vstřícnost, se kterou hlídaní proběhlo a budeme určitě využívat tento profi servis i nadále!

paní Wildtová, chovatelka 4 koček


Doporučuji služby Catsit.cz. Jedná se o profesionální službu hlídání koček v domácím prostředí, která je důvěryhodná, kompetentní a spolehlivá. Navíc odbřemení rodinné členy, kteří nejsou vždy dostupní. Ocenil jsem expresní možnost okamžitého hlídání a hlídání během víkendů.

David, chovatel Samuela, Praha


Službu Catsit.cz můžu jen doporučit. Naše catsitterka zvládla hrdinně naší tří člennou kočičí smečku i přesto, že musela našemu kocourkovi dát denně jeho léky. Vaše služby určitě zase využijeme, až pojedeme na dovolenou!

paní Kubečková , chovatelka 3 koček , Praha


Na Catsit.cz oceňuji zejména  časovou  flexibilitu a nabízené služby mimo hlídání koček (zejména péči o rostliny a vybírání poštovní schránky). Mojí největší obavou bylo podávání léků proti zácpě, i tento nelehký úkol jste splnili na výbornou.

Jitka , chovatelka koček


Catsit vřele doporučujeme každému, kdo potřebuje odjet od své kočičí rodiny. Naše catsitterka skvěle zvládla naše dva komplikované kocoury Matýska a Nermala, kteří se nesnáší a tak musí bydlet odděleně každý ve své polovině domu, a k našemu velkému překvapení se dokázala spřátelit i s Matýskem, který ještě nikdy nevylezl zpod postele, pokud byl v domě někdo cizí. Navíc nakrmila i rybičky, myšky a zahradní kočky a postarala se i o závlahu skleníku. Naprosto perfektní!

Petra Koubová, Praha 6


Se slečnou Lenkou z Catsit jsem byla velmi spokojená. Mám náročné a plaché kocourky a ti se slečnou Lenkou byly velcí kamarádi (což se ne každému povede). Ke štěstí mi pak už jen stačily pravidelné zprávy s mms jak si kocourci hrají a fakt, že když jsem se vrátila domů, bylo všechno v pořádku. Poděkovat bych ji také tímto  moc chtěla i za péči o našeho želváka Ríšu. Se službami Catsit jsem velmi spokojena, budu je využívat nadále a mohu je jen doporučit.

Paní Szegecsová, Slivenec


Ráda bych Vám zaslala poděkovaní za hlídaní našeho kocourka Augustýna. Byli jsme s Vašimi službami moc spokojeni. Po návratu z dovolené, byl Augustýn spokojený a mohu hlídaní jen doporučit. Ještě jednou děkuji a v budoucnu se na Vas opět rádi obrátíme.

Pavlina, Praha 3


Od té doby co využíváme služeb profesionálního hlídání koček, můžeme s manželem i na delší dovolené. O naše čtyři kočky bylo vždy dobře postaráno a vždy když jsme obdrželi MMS s našimi kočkami, jak jedí, měli jsme velkou radost.

Tereza Králová, účetní


Dříve k nám museli jezdit hlídat kočku příbuzní, kteří z toho mnohdy nebyli zrovna nadšení. Jelikož jsme objevili službu hlídání koček, můžeme plánovat dovolenou, aniž bychom museli řešit, kdo se postará o naší kočku.

Jitka Fisherová, učitelka


Když naše catsitterka  hlídala kočičku Niky prvně, měla jsem trochu strach, mám senzitivní kočičí seniorku, která strávila skoro celý život v útulku, ale byla jsem velmi mile překvapena, podle denních zpráv jsem mého miláčka nepoznávala, zřejmě pro ní nebylo snadné, že byla doma sama, a to pomohlo i tomu, že se s  naší catsitterkou  rychle skamarádila.  Když ho  naše catsitterka  hlídala podruhé, obavy jsem neměla žádné, věděla jsem, že Niky bude v dobrých rukou, denní zasílání fotek mi pomáhalo překonat stesk a zlepšilo náladu na služební cestě. 

Jindřiška, Praha


Když jsem pracoval ve Velké Británii tak jsem službu profesionálního hlídání koček pravidelně využíval. Jsem rád, že tato služba konečně už dorazila i do ČR.

Tomáš Prokopič, software architect


Díky službě Catsit jsem mohla od svého nemocného kocourka na pár dnů odjet, i když potřebuje pravidelně dostávat léky. Vybírání schránky a zalévání květin byl vítaný doplněk. Maily s fotem z každé návštěvy jsou výmluvným dokladem, jak se kocour v těch dnech cítil. V Catsit.cz jsem našla přesně takovou službu, jakou jsem potřebovala.  Díky, moc mi to pomohlo.

Monika B.


Děkuji za veškerou péči věnovanou mým kočkám. Vše jsem shledala v pořádku, kočky byly také moc spokojené. Naše catsitterka byla milá a pečlivá. Při příštím cestování  se ráda na Vás a firmu zase obrátím.Všem známým Catsit.cz budu doporučovat.

Děkuje M.Petriková


S Vašimi službami jsem byla velmi spokojená, a to už podruhé. A mé kočky zjevně taky :) Po návratu vypadaly spokojeně, měly dostatek jídla i vody. Musím ocenit fotku v rámečku :) Moc pěkná! Díky.

Zuzana, chovatelka Matyldy a Kaťuši

Recenze od zahraničních klientů (přeloženo)

Jsem nadšená z toho, že jsem v Praze našla kvalitní služby pro milovníky koček. Nejprve jsem se totiž obávala, že se o své kočky nebudu moci starat pokud budu muset cestovat. Jsem proto nesmírně šťastná, že jsem našla Catsit.cz . Když jsem musela náhle do Paříže, naše catsitterka opatrovala mé dva chlapce Karmu a Reikiho a každý den jim čistila záchůdek, dala jim najíst a napít a posílala mi fotky s krátkou zprávou o tom jak se mají. Velmi mi to ulehčilo a zpříjemnilo cestu. Určitě příště využiji služeb Catsit.cz a doporučuji je každému chovateli koček. Děkuji mnohokrát za skvělý servis.

Sara, Američanka  žijící v Praze


Vaše láska ke kočkám je patrná už na první pohled. Když jsem viděl vaši internetovou stránku, cítil jsem, jaký důraz na pečlivost kladete při své práci.  Totéž vnímám i při samotných službách – od úvodní instruktáže, kdy si catsitterka pozorně zapisuje své budoucí úkoly, až po fotografie, které mi z každé návštěvy posílala a které mě vždy rozesmály. Děkuji za Váš skvělý servis a za klid, který prožívám během svých cest. Skvělá práce!

Nicholas, Australan žijící v Praze

 

Catsit.cz je fantastická kočičí služba. Zpočátku jsme byli trochu nervózní, když jsme odjížděli na týden do Velké Británie a měli nechat našeho Marmaduka poprvé samotného. Naše catsitterka se ale o něj starala perfektně a každodenní MMS z návštěvy nám dodávaly klid. Catsit.cz bych doporučila každému, kdo má rád svoji kočku tak jako my.

Clare, Angličanka žijící v Praze

 

Od minulého roku, kdy jsem se přestěhovala do Prahy, jsem využila úžasných služeb Catsit.cz dvakrát – pokaždé asi na týden. Je jednoduché si domluvit úvodní instruktáž, personál je extrémně vnímavý a přátelský. Vím, že nechávám Marca a Clementinu v dobrých rukách. Nejvíce se mi líbí obrázky, které jsou mi zasílány z návštěv – je příjemné sledovat, jak moje kočky dostávají trochu něhy, zatímco já si užívám na dovolené. Děkuji mnohokrát za vše, co děláte.

Casey, manažerka pracující v Praze


Catsit.cz je skvělá služba, kterou doporučuji každému chovateli koček. Být cizincem v nové zemi může být velmi stresující a proto mít někoho, komu důvěřujete a kdo se Vám postará o domácí zvíře, Vám umožní během dovolené opravdu relaxovat. O mého Simona bylo skutečně dobře postaráno. Obzvláště oceňuji rychlou reakci, doplňkové služby, pohotovost 365 dní v roce a samozřejmě každodenní report z hlídání s fotkou Simona.

Jennifer Murphy


Služby Catsit.cz využíváme při našich cestách. Naše catsitterka byla velmi vnímavá, spolehlivá, důvěryhodná a umí to s našimi dvěma kočkami Maxem a Sophie. Když jsme pryč, denně jim   doplňuje krmení a vodičku, čistí záchodek, pohraje si s nimi a pošle nám fotky. Vždy vracíme ke skvěle obstaraným kočkám a to nás velmi těší. Naše catsitterka je skutečná milovnice zvířat a brzy ji využijeme zas. Doporučuji Catsit.cz všem kočkařům/kám v Praze.

Katie, expatriant


Naše catsitterka z Catsit.cz je úžasná. O kočky bylo více než dobře postaráno, vypadaly spokojeně a zajištěně. Každý den jsem dostal roztomilou SMS včetně fotek takže jsem věděl, že se mají fajn i když jsem pryč. Neváhal bych znovu použít Vaše služby a vřele je doporučuji. Skvělý nápad a řešení lepší nejen pro mě, ale i pro kočky, které tak mohly zůstat doma a nemusely do hotelu. Mnohokrát děkuji.

Edwin Smits

Již jsme hlídali...

Morfeus
Morfeus
Stina a Haemínka
Stina a Haemínka
Augustýn
Augustýn
Simon
Simon
Bono
Bono
Mnaugli
Mnaugli
Fid'i
Fid'i
Hamilton
Hamilton
Matýsek a Nermal
Matýsek a Nermal
Marco a Clementine
Marco a Clementine
Šerif
Šerif
Čmeláček
Čmeláček
Filípek
Filípek
Floss a Wilma
Floss a Wilma
Niky
Niky
Maxík
Maxík
Iza
Iza
tři Siamky
tři Siamky
Matylda, Katuša
Matylda, Katuša
Cia
Cia
Samuel
Samuel

A víc než 1000 dalších koček...