Česky | English
Catsit
zobrazit menu

Již jsme hlídali...

Bastian
Bastian
Jake
Jake
Murdoch
Murdoch
Pinďa
Pinďa
Abraham
Abraham
Loki & Freya
Loki & Freya
Sia
Sia
4 koťata
4 koťata
Eliška a Sušinka
Eliška a Sušinka
Váša
Váša
Kean
Kean
Fid'i
Fid'i
Matylda, Katuša
Matylda, Katuša
Hamilton
Hamilton
Floss a Wilma
Floss a Wilma
Šerif
Šerif
Čmeláček
Čmeláček
Maxík
Maxík
Filípek
Filípek
Marco a Clementine
Marco a Clementine
Niky
Niky
tři Siamky
tři Siamky
Cia
Cia
Samuel
Samuel
 
 

Hodnocení na Expats.cz

Recenze od českých klientů

Chtěli bychom poděkovat celé firmě "Catsit.cz", za perfektní servis kolem našich kočiček v době naší dovolené. Jsme velmi rádi a hlavně vděčni, že jsme mohli tyto nabízené služby využít a tím nechat kočičky doma, v prostředí, které znají a nemuseli jsme je stresovat pobytem v nějakém kočičím hotelu. Byli jsme se servisem maximálně spokojeni a 100% využijeme těchto služeb znovu, když budeme cestovat. Naše catsitterka nás denně informovala, jak se naše kočičky po celý týden mají a posílala nám i fotky našich holek!!! Jednoduše perfektní!

Ještě jednou děkujeme- "Eliška a Sušinka" :)


Ráda bych touto cestou poděkovala naší catsitterce, která naše dva miláčky hlídá už několik let. Musím říci, že od prvního dne jsem byla já i kočičáci moc spokojeni, Naše catsitterka je milá, zodpovědná, spolehlivá a vnímavá dívka, která dělá práci s radostí.  Nikdy neodjíždíme ve stresu, protože víme, že se o vše postará a naši miláčci budou v dobrých rukou a bude o ne s láskou a maximální péčí postaráno. Potvrzením je, že naše kočičí děti na naší catsitterku těší a někdy mám pocit, že chtějí, aby zůstala, hlavně náš kocourek Morfík ji má moc rád.  Naši kočičáci vyžadují individuální přístup, jelikož mají speciální diety (každý jinou) a naše catsitterka to hravě zvládá (lépe než my). Od ní oba papají a neodmlouvají. Na dovolené se každé ráno a večer těšíme na pěkné fotky a vtipné komentáře. Vřele doporučuji vaše služby každému, kdo chce mít klid a jistotu, že je o kočky kvalitně a profesionálně postaráno. Děkujeme, že Vás máme!

Petra a Morfik se Siou


Chtěla bych vyjádřit velkou pochvalu pro Catsit.cz, a to za jejich profesionální, vstřícný a milý přístup, výbornou komunikaci a skvělé catsitterky. Naše velké díky patří hlavně naší catsitterce, která se perfektně, profesionálně a hlavně láskyplně postarala o naše 3 kocouří miláčky. Každý den jsem od ní měla podrobnou a milou zprávu, jak se kocourkům daří a také velmi pěkné fotografie, které mne vždy velmi potěšily, zahřály u srdce nebo rozesmály.  Catsit.cz mohu vřele doporučit a v budoucnu se kdykoliv velmi ráda na ně znovu obrátím.  Ještě jednou moc děkujeme!

Eva,  Maxíček, Filípek a Čmelda, Praha


Hlídání od Catsit.cz mohu všem vřele doporučit. Služby jsou opravdu profesionální.  Naše catsitterka  perfektně obstarala mé 4 kočky, pravidelně a detailně mě informovala, co kočky dělají, posílala krásné fotky. O profesionalitě svědčí už jen fakt, že kočky popsala přesně tak, jaké doopravdy jsou a všechny byly moc spokojené. I já jsem si díky Catsit dovolenou skvěle užila. Moc děkuji.

Lucie H, Praha


Služby Catsit můžeme všem vřele doporučit, naše catsitterka pečovala o kočky s velkou láskou, mohli jsme se na ni ve všem spolehnout, pravidelně nás informovala o celém průběhu návštěv, bez problému se postarala i o dům a vše proběhlo ke spokojenosti nás i koček. Jsme moc rádi za maximální vstřícnost, se kterou hlídaní proběhlo a budeme určitě využívat tento profi servis i nadále!

paní Wildtová, chovatelka 4 koček


Doporučuji služby Catsit.cz. Jedná se o profesionální službu hlídání koček v domácím prostředí, která je důvěryhodná, kompetentní a spolehlivá. Navíc odbřemení rodinné členy, kteří nejsou vždy dostupní. Ocenil jsem expresní možnost okamžitého hlídání a hlídání během víkendů.

David, chovatel Samuela, Praha


Službu Catsit.cz můžu jen doporučit. Naše catsitterka zvládla hrdinně naší tří člennou kočičí smečku i přesto, že musela našemu kocourkovi dát denně jeho léky. Vaše služby určitě zase využijeme, až pojedeme na dovolenou!

paní Kubečková , chovatelka 3 koček , Praha


Na Catsit.cz oceňuji zejména  časovou  flexibilitu a nabízené služby mimo hlídání koček (zejména péči o rostliny a vybírání poštovní schránky). Mojí největší obavou bylo podávání léků proti zácpě, i tento nelehký úkol jste splnili na výbornou.

Jitka , chovatelka koček


Catsit vřele doporučujeme každému, kdo potřebuje odjet od své kočičí rodiny. Naše catsitterka skvěle zvládla naše dva komplikované kocoury Matýska a Nermala, kteří se nesnáší a tak musí bydlet odděleně každý ve své polovině domu, a k našemu velkému překvapení se dokázala spřátelit i s Matýskem, který ještě nikdy nevylezl zpod postele, pokud byl v domě někdo cizí. Navíc nakrmila i rybičky, myšky a zahradní kočky a postarala se i o závlahu skleníku. Naprosto perfektní!

Petra Koubová, Praha 6


Se slečnou Lenkou z Catsit jsem byla velmi spokojená. Mám náročné a plaché kocourky a ti se slečnou Lenkou byly velcí kamarádi (což se ne každému povede). Ke štěstí mi pak už jen stačily pravidelné zprávy s mms jak si kocourci hrají a fakt, že když jsem se vrátila domů, bylo všechno v pořádku. Poděkovat bych ji také tímto  moc chtěla i za péči o našeho želváka Ríšu. Se službami Catsit jsem velmi spokojena, budu je využívat nadále a mohu je jen doporučit.

Paní Szegecsová, Slivenec


Ráda bych Vám zaslala poděkovaní za hlídaní našeho kocourka Augustýna. Byli jsme s Vašimi službami moc spokojeni. Po návratu z dovolené, byl Augustýn spokojený a mohu hlídaní jen doporučit. Ještě jednou děkuji a v budoucnu se na Vas opět rádi obrátíme.

Pavlina, Praha 3


Od té doby co využíváme služeb profesionálního hlídání koček, můžeme s manželem i na delší dovolené. O naše čtyři kočky bylo vždy dobře postaráno a vždy když jsme obdrželi MMS s našimi kočkami, jak jedí, měli jsme velkou radost.

Tereza Králová, účetní


Dříve k nám museli jezdit hlídat kočku příbuzní, kteří z toho mnohdy nebyli zrovna nadšení. Jelikož jsme objevili službu hlídání koček, můžeme plánovat dovolenou, aniž bychom museli řešit, kdo se postará o naší kočku.

Jitka Fisherová, učitelka


Když naše catsitterka  hlídala kočičku Niky prvně, měla jsem trochu strach, mám senzitivní kočičí seniorku, která strávila skoro celý život v útulku, ale byla jsem velmi mile překvapena, podle denních zpráv jsem mého miláčka nepoznávala, zřejmě pro ní nebylo snadné, že byla doma sama, a to pomohlo i tomu, že se s  naší catsitterkou  rychle skamarádila.  Když ho  naše catsitterka  hlídala podruhé, obavy jsem neměla žádné, věděla jsem, že Niky bude v dobrých rukou, denní zasílání fotek mi pomáhalo překonat stesk a zlepšilo náladu na služební cestě. 

Jindřiška, Praha


Když jsem pracoval ve Velké Británii tak jsem službu profesionálního hlídání koček pravidelně využíval. Jsem rád, že tato služba konečně už dorazila i do ČR.

Tomáš Prokopič, software architect


Díky službě Catsit jsem mohla od svého nemocného kocourka na pár dnů odjet, i když potřebuje pravidelně dostávat léky. Vybírání schránky a zalévání květin byl vítaný doplněk. Maily s fotem z každé návštěvy jsou výmluvným dokladem, jak se kocour v těch dnech cítil. V Catsit.cz jsem našla přesně takovou službu, jakou jsem potřebovala.  Díky, moc mi to pomohlo.

Monika B.


Děkuji za veškerou péči věnovanou mým kočkám. Vše jsem shledala v pořádku, kočky byly také moc spokojené. Naše catsitterka byla milá a pečlivá. Při příštím cestování  se ráda na Vás a firmu zase obrátím.Všem známým Catsit.cz budu doporučovat.

Děkuje M.Petriková


S Vašimi službami jsem byla velmi spokojená, a to už podruhé. A mé kočky zjevně taky :) Po návratu vypadaly spokojeně, měly dostatek jídla i vody. Musím ocenit fotku v rámečku :) Moc pěkná! Díky.

Zuzana, chovatelka Matyldy a Kaťuši

Recenze od zahraničních klientů (přeloženo)

Jsem nadšená z toho, že jsem v Praze našla kvalitní služby pro milovníky koček. Nejprve jsem se totiž obávala, že se o své kočky nebudu moci starat pokud budu muset cestovat. Jsem proto nesmírně šťastná, že jsem našla Catsit.cz . Když jsem musela náhle do Paříže, naše catsitterka opatrovala mé dva chlapce Karmu a Reikiho a každý den jim čistila záchůdek, dala jim najíst a napít a posílala mi fotky s krátkou zprávou o tom jak se mají. Velmi mi to ulehčilo a zpříjemnilo cestu. Určitě příště využiji služeb Catsit.cz a doporučuji je každému chovateli koček. Děkuji mnohokrát za skvělý servis.

Sara, Američanka  žijící v Praze


Vaše láska ke kočkám je patrná už na první pohled. Když jsem viděl vaši internetovou stránku, cítil jsem, jaký důraz na pečlivost kladete při své práci.  Totéž vnímám i při samotných službách – od úvodní instruktáže, kdy si catsitterka pozorně zapisuje své budoucí úkoly, až po fotografie, které mi z každé návštěvy posílala a které mě vždy rozesmály. Děkuji za Váš skvělý servis a za klid, který prožívám během svých cest. Skvělá práce!

Nicholas, Australan žijící v Praze

 

Catsit.cz je fantastická kočičí služba. Zpočátku jsme byli trochu nervózní, když jsme odjížděli na týden do Velké Británie a měli nechat našeho Marmaduka poprvé samotného. Naše catsitterka se ale o něj starala perfektně a každodenní MMS z návštěvy nám dodávaly klid. Catsit.cz bych doporučila každému, kdo má rád svoji kočku tak jako my.

Clare, Angličanka žijící v Praze

 

Od minulého roku, kdy jsem se přestěhovala do Prahy, jsem využila úžasných služeb Catsit.cz dvakrát – pokaždé asi na týden. Je jednoduché si domluvit úvodní instruktáž, personál je extrémně vnímavý a přátelský. Vím, že nechávám Marca a Clementinu v dobrých rukách. Nejvíce se mi líbí obrázky, které jsou mi zasílány z návštěv – je příjemné sledovat, jak moje kočky dostávají trochu něhy, zatímco já si užívám na dovolené. Děkuji mnohokrát za vše, co děláte.

Casey, manažerka pracující v Praze


Catsit.cz je skvělá služba, kterou doporučuji každému chovateli koček. Být cizincem v nové zemi může být velmi stresující a proto mít někoho, komu důvěřujete a kdo se Vám postará o domácí zvíře, Vám umožní během dovolené opravdu relaxovat. O mého Simona bylo skutečně dobře postaráno. Obzvláště oceňuji rychlou reakci, doplňkové služby, pohotovost 365 dní v roce a samozřejmě každodenní report z hlídání s fotkou Simona.

Jennifer Murphy


Služby Catsit.cz využíváme při našich cestách. Naše catsitterka byla velmi vnímavá, spolehlivá, důvěryhodná a umí to s našimi dvěma kočkami Maxem a Sophie. Když jsme pryč, denně jim   doplňuje krmení a vodičku, čistí záchodek, pohraje si s nimi a pošle nám fotky. Vždy vracíme ke skvěle obstaraným kočkám a to nás velmi těší. Naše catsitterka je skutečná milovnice zvířat a brzy ji využijeme zas. Doporučuji Catsit.cz všem kočkařům/kám v Praze.

Katie, expatriant


Naše catsitterka z Catsit.cz je úžasná. O kočky bylo více než dobře postaráno, vypadaly spokojeně a zajištěně. Každý den jsem dostal roztomilou SMS včetně fotek takže jsem věděl, že se mají fajn i když jsem pryč. Neváhal bych znovu použít Vaše služby a vřele je doporučuji. Skvělý nápad a řešení lepší nejen pro mě, ale i pro kočky, které tak mohly zůstat doma a nemusely do hotelu. Mnohokrát děkuji.

Edwin Smits

Již jsme hlídali...

Morfeus
Morfeus
Stina a Haemínka
Stina a Haemínka
Matýsek a Nermal
Matýsek a Nermal
Simon
Simon
Bono
Bono
Augustýn
Augustýn

A víc než 1000 dalších koček...